İzmir iç ve dış cephe

BOYA İŞLERİ

İç Cephe Boya, Dış Cephe Boya, Yalıtım

Mevsim değişiyor gene boya badana zamanı! Bahar aylarında yapılacak temizlik, boya badana ve bakım işleri için uzman kadrolarımızdan fikir almak ister misiniz?

Ege Mavi Yapı, İzmir ve çevresinde verdiği boya, badana ve bakım hizmetleri sayesinde hayatınıza renk; yuva ve ofislerinize güzellik katıyor.

Yeni mevsimle beraber daire, villa, yazlık, dubleks, tripleks gibi her türlü yaşam alanında yapılacak boya ve badana uygulamalarınız başarılı olduğunda keyifli ve mutlu bir yıl sizi bekliyor demektir.

Ege Mavi Yapı olarak boya-badana, bakım işlerinde kullandığımız 1. sınıf ürünler sayesinde her türlü mekanınız temiz ve ferah bir görünüme kavuşur.

İZMİR BOYA-BAKIM NASIL YAPILIR?

Unutmayın! İzmir ve çevresindeki yoğun nem nedeni ile rutubetli duvarlarda kazıma ve yüzeysel düzeltme yapıldıktan sonra boyama işlemine geçilmesi gerekir.

  • Badana ustalarımız, ilk olarak priz, süpürgelik, kapı kolu, pencere pervazı gibi yerleri koruma altına alır. Bant ve naylonlar ile zemine boya damlamasına engel olurlar
  • Alçı, sıva döküntüleri, çivi çukurları, yıkık-dökük kısımlar zımpara ile temizlenir, tamir edilir
  • Tavan boyasının ardından duvarlar ve ince işçilik isteyen yerlere geçilir
  • İş bitiminde koruyucu naylon ve bantlar sökülerek ortam kurumaya bırakılır

Günümüzde kaliteli boyaya ulaşmak kolay. Yapı marketlerinden hatta internetten dilediğiniz renk, ton ve kalitede boyayı alabilirsiniz. Ancak kaliteli boya malzemesi tek başına yeterli olmayacaktır. İyi sonuç, kaliteli malzemenin yanı sıra ve işçilik ile mümkündür. Bu sebeple iyi bir boya-badana ustası bulmanız gerekir. İzmir’in her yerinde yapılacak boya-badana işleri için Ege Mavi Yapı bünyesindeki boya ve badana ustaları göreve hazır.

İzmir Boya – Bakım Ücretleri

izmir-boya-badana

Boya ustalarımız ücretsiz keşif, bilgilendirme yapıp ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler bulabilir. Yağlı boya, plastik boya, kartonpiyer, alçı sıva, dekoratif iç cephe boyama, dış cephe boyama gibi işlerinize m2 bazında; malzeme dahil veya malzeme hariç olacak şekilde fiyat verilir.

izmir-boya-badana

Ege Mavi Yapı; boda, badana ve bakım işlerinizde İzmir’in her yerinde ciddi ve güvenilir muhatap olarak yanı başınızda. Ege Mavi Yapı, İzmir’li müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak, sorunlarına güvenilir ve ekonomik çözüm bulmak için bir “TIK” uzağınızda.

izmir-boya-badana

Her türlü ihtiyacınız için bizi 0532 606 70 90 nolu telefondan aramanız yeterli olacaktır.

+90 544 332 84 20

Ege Mavi Yapı

Teklif almak için bizimle iletişime geçiniz